Be galo darbštūs  
   
Žiauriai sąžiningi  
   
Liguistai kūrybingi  
   
   
   
Esame komanda aukštos kvalifikacijos profesionalų, šventai tikinčių kūrybingumo galia. Kūrybingumas pakylėja … pakylėja mus… jus… ir žinoma, jūsų klientus aukštyn^. Paaukime !!!

 

 

juosta pilkajuosta pilka

 

 R1  

 

 

 

 

 

Rūta

Dizainerė, popieriaus inžinierė

 

Viskas prasidėjo iš meilės popieriui…Dizaino studijos…10 metų kūrybininko patirtis reklamos agentūrose…Visą tai subrandino mane kaip kūrėją. Atvedė iki pasiryžimo daryti tai ką myliu labiausiai. Liesti, pajausti, suvokti… Kirpti, lenkti… Suteikti gyvybę, formą funkciją… Pakylėti plokštumą aukštyn^.

 

 

   
   
 A1  

 

 

 

 

André

Dizaineris, iliustratorius

   
   
Kiek save pamenu.. mano galvoje knibžda galybė neįtikimiausių istorijų bei personažų…Viena iš galimybių tuo pasidalinti buvo paišyba. Taigi realizuoti save, kaip iliustratorius pradėjau dar 15-os metų. Paskui sekė ir kitos priemonės… fotografija, video, kompiuterinė grafika. Gimiau Brazilijoje, gyvenu Prancūzijoje. Lotynišką aistrą persipynusią su senųjų kultūrų elegancija naudoju išreikšdamas save Jums… kurdamas… augdamas… aukštyn^… be atvangos.

 

 

   
   
 D1  

 

 

 

 

Dalia

Projektų koordinatorė

   
   
Kvėpuoji aistros kūrybai persmelktu oru… Žiūri į tuos gražius gimstančius dalykus… Prižiūri kiekvieną formos linkį, kiekvieną pustonį, kad naujus namus pasitiktų pasiruošę… pavergti širdis tų, kam jie skirti.Tokia štai mano darbo filosofija.Suteikianti energijos panaudoti visas žinias ir patirtį, nesustoti, tobulėti… kilti aukštyn^.